![](https://static.wixstatic.com/media/ee3954_9ddb946ea6324190abdaeac449e14c6a~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_59,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/ee3954_9ddb946ea6324190abdaeac449e14c6a~mv2.jpg)
19 лютого дослідниця і журналістка The Reckoning Project Світлана Ославська та продюсерка Люба Кнорозок презентують фільм «Найстрашніші дні мого життя. Ягідне» в рамках програми «Кафе Київ» в Colosseum Berlin.
Після показу буде можливість поспілкуватися з творчою командою фільму. Модеруватиме подію ексдепутатка Європарламенту Ребекка Гармз.
Синопсис: 3 березня 2022 року російські війська увійшли в село Ягідне. Вони вигнали мешканців з їхніх домівок до підвалу місцевої школи, яку перетворили на штаб. До свого відходу 30 березня, протягом майже цілого місяця, росіяни утримували в підвалі на 86 кв.м практично все населення Ягідного – понад 360 мешканців, зокрема, з дітьми та літніми людьми.
Там було настільки тісно, що спати доводилося сидячи. Люди мусили самі дбати про те, як прогодуватися, а вночі замість туалету мали одне відро на кожні п’ятдесят осіб. Підвал не провітрювався, й від браку кисню найстарші божеволіли і помирали. Росіяни не дозволяли ховати померлих одразу, а коли нарешті дозволили, то обстріляли похорон.
Подія відбудеться за партнерства з German-Ukrainian Bureau та Konrad-Adenauer Foundation.
Серед співорганізваторів «Кафе Київ» - спілка понад 30 організацій, які займаються питаннями України.
"Ми вважаємо, що важливо буде показати цей фільм та додати провозахисний акцент, підкреслити стійкість українців та потреби громад на місцях зараз", - йдеться у їхній заяві.
19 лютого, початок о 21:00
Місце: Colosseum Berlin, Schönhauser Allee 123, 10437 Berlin
Участь безкоштовна, але за попередньою реєстрацією.