![](https://static.wixstatic.com/media/ee3954_f138076f150a47c7871e2d456bb87b86~mv2.png/v1/fill/w_49,h_28,al_c,q_85,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/ee3954_f138076f150a47c7871e2d456bb87b86~mv2.png)
У видавництві Човен вийшла збірка репортажів The Reckoning Project «Найстрашніші дні мого життя».
У ній репортажі та свідчення про події першого року повномасштабного російського вторгнення, написаних журналістами The Reckoning Project – ініціативи українських і міжнародних медійників, аналітиків та юристів з документування воєнних злочинів – історичний документ першого року великої війни. Голоси свідків і вцілілих, що зазвучали в них, вже зруйнували намір Росії вкотре приховати власні злодіяння і втопити пам’ять про них в океані брехні.
Та попри концентрований біль, тексти цієї збірки перетворюють трагічні спогади на докази, які можуть бути використані у судових процесах.
Книжка вийшла друком у колаборації Видавництва "Човен" та Лабораторії журналістики суспільного інтересу за сприяння Української Гельсінської спілки з прав людини.
Придбати "Найстрашніші дні мого життя" ви можете в онлайн-книгарні видавництва.
Передмову упорядниці видання Наталі Гуменюк читайте тут.